4°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه خبری شورای اسلامی شهر مشهد
    تعداد بازدید: 76
    کد: 154903
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
    رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد در بازدید از آرامستان رضوان مطرح کرد؛

    آمادگی کامل آرامستان رضوان برای خدمات‌رسانی به شهروندان

    رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد در بازدید از آرامستان رضوان گفت: مدیریت شهری مشهد برای احداث این آرامستان 400 میلیارد ریال هزینه کرده و اکنون این مجموعه آماده خدمات رسانی به شهروندان است.
     آمادگی کامل آرامستان رضوان برای خدمات‌رسانی به شهروندان

    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها، محمد حاجیان شهری پس از بازدید از آرامستان رضوان با بیان اینکه این آرامستان یکی از ظرفیت های مغفول مدیریت شهری است، اظهارکرد: شهرداری مشهد برای احداث این مجموعه بالغ‌بر 400 میلیارد ریال هزینه کرده و به منظور استفاده بهینه از این سرمایه‌گذاری باید به سمت ارائه خدماتی حرکت کنیم که مردم و شهروندان بتوانند از آن استفاده نمایند.

    حاجیان شهری در ادامه افزود: فقدان مسیر دسترسی مناسب به این آرامستان اولین مشکلی محسوب می‌شود که طبق بررسی های 9 ماه اخیر کمیسیون خدمات شهری شورا شناسایی شده است؛ آرامستان رضوان دارای 7 مسیر دسترسی بوده ولی متاسفانه از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

    وی خاطرنشان کرد: سازمان فردوس های شهرداری مشهد عملیات ایجاد و احداث مسیر آسفالته مناسب را به طول 7 کیلومتر در دستورکار قرار داده و قرارداد آن نیز منعقد شده است؛ مدت این قرارداد یکساله بوده ولی طبق پیش‌بینی‌ها این مسیر پس از 8 ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

    رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد احداث مسیر دسترسی مناسب به آرامستان رضوان را اقدام بسیار مناسبی از سوی مدیریت شهری پنجم شهر مشهد دانست و گفت: تحقق این مهم موجب می‌شود تا این حجم سرمایه‌گذاری شهرداری از قابلیت بهره‌برداری بیشتری برخوردار شود.

    حاجیان شهری کنترل ترافیک مسیرهای منتهی به آرامستان رضوان را از دیگر مشکلاتی عنوان کرد که پس از رونق یافتن این مجموعه شاهد خواهیم بود و افزود: هزینه های حمل و نقل شهری از اقصی نقاط شهر به این آرامستان موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ منطق مالی و اقتصادی می‌پذیرد که این سرویس‌ها به گونه‌ای جانمایی شوند که حداقل زمان و هزینه را برای دسترسی داشته باشد.

    وی در پایان صحبت‌های خود از آمادگی کامل امکانات و تجهیزات زیرساختی آرامستان رضوان خبرداد و گفت: این مجموعه آماده خدمات‌رسانی به شهروندان است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

     

    تعداد بازدید: 76
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر