28°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان فردوس ها
    تعداد بازدید: 123
    کد: 128561
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری ویژه برنامه لیالی قدر در آرامستان بهشت رضا (ع)

    برگزاری برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و دینی ویژه کودکان و نوجوانان، اهدا جوایز به شرکت‌کنندگان و برپایی نمایشگاه عکس و برپایی ایستگاه صلواتی در حسینیه گلزار شهدا یکی دیگر از برنامه‌های شب‌های احیاء در آرامستان بهشت رضا (ع) است.
    برگزاری ویژه برنامه لیالی قدر در آرامستان بهشت رضا (ع)

    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از برگزاری مراسم ویژه و معنوی شب‌های قدر در جوار گلزار مطهر شهدا آرامستان بهشت رضا (ع) خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: شب قدر بزرگترین و پر ارج‌ترین شب‌ها در گردونه زمان است که قلم‌ها در وصفش می‌شکنند و زبان‌ها در توصیفش قاصر و عقل و تدبیرها در فهم آن مبهوت و متحیر می‌مانند.
    وی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم لیالی قدر در آرامستان بهشت رضا(ع) از ساعت 21 با قرائت قرآن کریم توسط قاریان ممتاز بین‌المللی و قرائت دعای جوشن کبیر آغاز می‌شود که در ادامه برنامه‌ها سخنرانی و مراسم قرآن به سر تا ساعت 1 بامداد ادامه خواهد داشت.
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: مراسم ویژه شب 19 ماه مبارک رمضان نیز از ساعت 21 با قرائت تلاوت قرآن کریم توسط یکی از قاریان بین‌المللی آغاز و سپس قرائت دعای جوشن کبیر توسط مداح اهل بیت (ع) انجام می‌شود.
    کریمدادی عنوان کرد: مراسم لیالی قدر با همکاری ویژه هیات فرهنگی، مذهبی جامعه الشهدا در بولوار شهدا آرامستان بهشت رضا (ع) برگزار می‌شود
    وی ادامه داد: شب 23 ماه رمضان و آخرین شب از لیالی قدر هم مانند شبهای قبل با تلاوت یکی از قراء بین‌المللی آغاز و در ادامه ذاکر اهل بیت دعای پر فیض جوشن کبیر را قرائت خواهند کرد.
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و دینی ویژه کودکان و نوجوانان، اهدا جوایز به شرکت‌کنندگان و برپایی نمایشگاه عکس و برپایی ایستگاه صلواتی در حسینیه گلزار شهدا یکی دیگر از برنامه‌های شب‌های احیاء در آرامستان بهشت رضا (ع) است.

    تعداد بازدید: 123
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر