28°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 155
    کد: 121935
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
    مدیرعامل سازمان فردوس های شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در بهشت رضا(ع)

    ساخت حسینیه شهدا، المان‌های موضوعی با محوریت شهید و شهادت، ساماندهی گلزار و ایجاد فضاسازی‌های لازم از جمله مهم‌ترین کارهایی است که در طول چند سال گذشته در این حوزه انجام شده است.
    برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در بهشت رضا(ع)

    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از برگزاری ویژه برنامه متفاوت «نوروز با شهدا» در بهشت رضا(ع) با حضور مردم جمعی از هنرمندان کشوری در این مراسم در لحظه تحویل سال خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در حاشیه برگزاری آیین برافراشته شدن پرچم اعتاب مقدسه در محل بهشت رضا(ع) مشهد با اشاره به حضور هنرمندانی همچون حامد زمانی در این مراسم، اظهار کرد: برای لحظه تحویل سال 96 برنامه‌های متفاوت و خوبی را در بهشت رضا(ع) مشهد تدارک دیده‌ایم.
    وی با اشاره به برگزاری آیین برافراشته شدن پرچم اعتاب مقدسه در محل بهشت رضا(ع) مشهد ادامه داد: این مراسم با حضور خانواده شهدای شاخص جهان اسلام، استان خراسان رضوی و شهر مشهد برگزار شد و پرچم روی گنبد حرم های مطهر امام رضا(ع)، امام علی(ع)، امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و عقیله بنی هاشم حضرت زینب(س) در میدان اصلی بهشت رضا(ع) مشهد در کنار پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران به اهتزار درآمد.
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد با اشاره به آرمیدن بیش از 5 هزار و 600 شهید در آرامستان بهشت رضا(ع) عنوان کرد: ساخت حسینیه شهدا، المان‌های موضوعی با محوریت شهید و شهادت، ساماندهی گلزار و ایجاد فضاسازی‌های لازم از جمله مهم‌ترین کارهایی است که در طول چند سال گذشته در این حوزه انجام شده است.
    کریمدادی همچنین از فراخوان عکس و سنگ مزار شهدا در سالی که گذشت خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح «عکس و سنگ» نهایی شده و در طول ماه‌های آینده وارد فاز اجرایی خواهد شد.

    تعداد بازدید: 155
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر