18°C اکثرا آفتابی
اوقات شرعی
 • دوشنبه،07 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان فردوس ها
    تعداد بازدید: 119
    کد: 121565
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

    اجرای روکش آسفالت و احداث معابر در آرامستان بهشت رضا (ع)

    با توجه به درخواست‌های شهروندان و مراجعه‌کنندگان گرامی و به جهت رفاه حال این عزیزان تصمیم گرفته شد که این مسیرها بهسازی و روکش آسفالت جدید اجرایی شود.
    اجرای روکش آسفالت و احداث معابر در آرامستان بهشت رضا (ع)

    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از اجرای روکش آسفالت و احداث معابر در آرامستان بهشت رضا (ع) خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در این خصوص گفت: همزمان با نزدیک شدن به سال نو و برنامه‌های استقبال از بهار در این سازمان پروژه روکش آسفالت در آرامستان بهشت رضا (ع) انجام می‌گیرد که محل اجرای این عملیات ورودی اصلی آرامستان (خیابان آلاله) تا انتهای بولوار و منتهی به قبور مطهر شهدا، تمامی خیابان‌های اطراف گلزار مطهر شهدا و همچنین درب خروجی این آرامستان در ضلع غربی اجرا می‌شود.
    وی افزود: با توجه به درخواست‌های شهروندان و مراجعه‌کنندگان گرامی و به جهت رفاه حال این عزیزان تصمیم گرفته شد که این مسیرها بهسازی و روکش آسفالت جدید اجرایی شود.
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این راستا حدود 35 هزار مترمربع از معابر سطح آرامستان توسط سازمان عمران شهرداری مشهد با برآورد هزینه پانصد میلیارد ریال به مدت ده روز در دست اقدام و انجام است.
    کریمدادی همچنین در پایان از نصب سرعت گیر در خیابان‌های اصلی و فرعی سطح آرامستان خبر داد و افزود: رنگ آمیزی و خط کشی محل عبور عابر پیاده از جمله طرح‌های این پروژه است.

    تعداد بازدید: 119
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر