28°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان فردوس ها
    تعداد بازدید: 102
    کد: 121343
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خبر داد:

    برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران با رویکرد پایش شهری و تخلیه اضطراری

    این دوره آموزشی با بهره مندی از اساتید مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و با مجوز رسمی اداره آموزش شهرداری برگزار شد.
    برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران با رویکرد پایش شهری و تخلیه اضطراری

    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران با رویکرد پایش شهری و تخلیه اضطراری در این سازمان خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها شهرداری مشهد، حسن کریمدادی در این خصوص گفت: از ویژگی‌های مهم بلایای طبیعی قابل پیش‌بینی نبودن و سرعت فوق‌العاده آن است بنابراین در مواجه با بلایای طبیعی سخن از از ثانیه‌ها است.
    وی با اشاره به اهمیت سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد به عنوان یک سازمان بحران مدار عنوان کرد: با توجه به اهمیت برنامه‌ریزی مناسب برای مواجه با بلایای طبیعی دوره آموزشی 12 ساعته با عنوان مدیریت بحران با رویکرد پایش شهری و تخلیه اضطراری برگزار شد.
    مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد تصریح کرد: این دوره آموزشی با بهره مندی از اساتید مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد و با مجوز رسمی اداره آموزش شهرداری برگزار شد.
    دبیر کارگروه بیمه، بازسازی و بازتوانی، آواربرداری و تدفین مدیریت بحران استان تصریح کرد: در این دوره آموزشی که بیش از 420 نفر ساعت از مدیران و کارکنان سازمان آموزش دیدند، مباحث مدیریتی در خصوص تخلیه اضطراری در هنگام زلزله، پایش بحران‌های شهری، کاهش خطرپذیری بلایای طبیعی، تلاش‌های بین‌المللی در خصوص کاهش خطرپذیری، مدیریت ازدحام جمعیت تدریس و حادثه آتش‌سوزی برج سلمان مشهد از نگاه مدیریت بحران مورد کند و کاو قرار گرفت.
    کریمدادی خاطرنشان کرد: با هماهنگی سازمان هلال احمر استان نیز تا پایان سال جاری پرسنل سازمان جهت آشنایی عملی و محسوس با زلزله از اتاق شبیه‌ساز زلزله این اداره بازدید خواهند کرد.

    تعداد بازدید: 102
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر