28°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 254
    کد: 118464
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
    صبح امروز صورت گرفت؛

    انتقال 15 واحد سنگ‌تراشی جاده فریمان به مجتمع ساماندهی آرامستان بهشت رضا(ع)

    این مجتمع که آماده بهره‌برداری است 30 غرفه سنگ‌تراشی دارد که در فاز اول 15 واحد منتقل شده است.
    انتقال 15 واحد سنگ‌تراشی جاده فریمان به مجتمع ساماندهی آرامستان بهشت رضا(ع)

    رییس اداره نظارت و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از انتقال 15 واحد سنگ‌تراشی جاده فریمان به مجتمع ساماندهی آرامستان بهشت رضا(ع) خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها شهرداری مشهد، محسن نعیمی‌مقدم در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص بیان کرد: متاسفانه با گسترش شهرها فعالیت برخی از مشاغل در محیط و یا حاشیه شهرها ضمن مخدوش کردن زیبایی منظر، برای شهروندان مزاحمت ایجاد می‌کند.
    وی افزود: در مسیر جاده فریمان حدفاصل پلیس راه مشهد تا آرامستان بهشت رضا(ع) شاهد فعالیت واحدهای سنگ‌تراشی هستیم که وجود آنان ضمن تجاوز به حریم جاده، منظر ورودی شهر را تحت تاثیر قرار داده بود.
    رییس اداره نظارت و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: با توجه به برنامه شهرداری برای ساماندهی مشاغل مزاحم شهری از طریق ایجاد مجتمع‌های ساماندهی، امروز با همکاری اداره راه و شهرسازی 15 واحد سنگ‌تراشی که کانکس و مستحدثات آنان به حریم جاده تجاوز کرده بود جمع‌آوری و به آرامستان بهشت رضا(ع) منتقل شد.
    نعیمی‌مقدم اضافه کرد: با تمام اینکه فعالیت این واحدهای سنگ‌تراشی در حاشیه جاده غیرقانونی است اما شهرداری مشهد در آرامستان بهشت رضا(ع) مجتمع ساماندهی و نمایشگاهی سنگ‌تراشان را احداث و این 15 واحد را به این مجتمع منتقل کرد.
    وی گفت: این مجتمع که آماده بهره‌برداری است 30 غرفه سنگ‌تراشی دارد که در فاز اول 15 واحد منتقل شده است.
    رییس اداره نظارت و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: سنگ‌تراشانی که به این مجتمع منتقل می‌شوند در دو ماهه ابتدایی می‌توانند به صورت رایگان فعالیت کنند

    تعداد بازدید: 254
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر